Jak zdobyć Dziki Zachód?

29,00 

Poradnik. Autor Jacek Joniec JACENTY.

Na stanie

Dostępne od 13 grudnia, 2021

Opis

Jak zdobyć Dziki Zachód?

Ostatnio kilku znajomych zwróciło się do mnie z prośbą o podzielenie się wiedzą na temat podróży do USA. „W sumie, to nie jest to głupi pomysł” – pomyślałem. Będę się starał trzymać konwencji “dziś pytanie – dziś odpowiedź”, czy też – mówiąc z angielska – “Frequently Asked Questions (FAQ)”.

Kochaniutcy, ruszamy!
Stany Zjednoczone to wielki kraj, więc trudno jest o nich mówić niebanalnie w kategoriach ogólnych. Na potrzeby podróżnicze Stany są najczęściej dzielone na trzy części: Wschód (West), Środkowy Zachód (Midwest) i Zachód. Najwięcej jest tu o Zachodzie, bo po pierwsze, mieszkam tu od 12 lat, a po drugie, Zachód jest bezdyskusyjnie najciekawszy dla podróżników.

Jacek Joniec “Jacenty” inżynier IT, podróżnik, instruktor harcerski, pilot, mąż i ojciec siedmiorga dzieci. Na stałe mieszka w Arizonie. Od 40 lat każdy weekend na innym kontynencie lub na swojskich górskich wycieczkach po Gorcach i Beskidach, gdzie zawsze wraca do swojego drugiego domu w Limanowej. To miejsce gdzie się urodził i skąd wyruszył w świat.

Informacje dodatkowe

Waga0.1 kg
Wymiary23 × 16.5 × 0.5 cm
ISBN

978-83-930787-3-8

Stron

100

Oprawa

Miękka klejona

Wnętrze

Kolor, offset 80 g

Pakowanie

Zafoliowana

Może spodoba się również…