Jak zdobyć Dziki Zachód – Jacek Joniec Jacenty
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_okladka
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_11
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_6
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_14
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_13
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_12
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_10
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_9
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_8
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_7
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_5
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_4
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_3
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_2
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_1
Full Screen

Jak zdobyć Dziki Zachód?

(4 opinie klienta)

39,95 

Jacek Joniec "Jacenty"
ISBN: 978-83-930787-3-8

Poradnik dla osób pierwszy raz wyjeżdżających do Ameryki. Zapraszamy do zakupu!

Na stanie

Opis

Jak zdobyć Dziki Zachód?

Ostatnio kilku znajomych zwróciło się do mnie z prośbą o podzielenie się wiedzą na temat podróży do USA. „W sumie, to nie jest to głupi pomysł” – pomyślałem. Będę się starał trzymać konwencji “dziś pytanie – dziś odpowiedź”, czy też – mówiąc z angielska – “Frequently Asked Questions (FAQ)”.

Kochaniutcy, ruszamy!
Stany Zjednoczone to wielki kraj, więc trudno jest o nich mówić niebanalnie w kategoriach ogólnych. Na potrzeby podróżnicze Stany są najczęściej dzielone na trzy części: Wschód (East), Środkowy Zachód (Midwest) i Zachód (West). Najwięcej jest tu o Zachodzie, bo po pierwsze, mieszkam tu od kilkunastu lat, a po drugie, Zachód jest bezdyskusyjnie najciekawszy dla podróżników.

Jacek Joniec “Jacenty”: inżynier IT, podróżnik, instruktor harcerski, pilot, mąż i ojciec siedmiorga dzieci. Na stałe mieszka w Arizonie. Od 40 lat każdy weekend na innym kontynencie lub na swojskich górskich wycieczkach po Gorcach i Beskidach, gdzie zawsze wraca do swojego drugiego domu w Limanowej. To miejsce gdzie się urodził i skąd wyruszył w świat.

Informacje dodatkowe

Waga 0,45 kg
Wymiary 23 × 16,5 × 0,5 cm
Autor

Jacek Joniec "Jacenty"

ISBN

978-83-930787-3-8

Stron

100

Oprawa

Miękka klejona

Wnętrze

Kolor, offset 80 g

Pakowanie

Zafoliowana

4 opinie dla Jak zdobyć Dziki Zachód?

 1. P Jarmoliński

  Pierwszy “przewodnik” który z zainteresowaniem przeczytałem od pierwszej do ostatniej strony. Fajna konwencja pytanie – odpowiedź czasami krótsza czasami dłuższa, ale zawsze ciekawa i często nieoczywista. Ciekawy pomysł to odnośniki w kodach QR łączą analogową książkę z cyfrową codziennością.
  Jacentowe poczucie humoru, przemieszane z praktycznymi informacjami i Jego podróżniczym doświadczeniu daje poczucie jakby wszystko naprawdę było łatwe. Polecam szczególnie tym którzy jak ja chcieli by ale boją się.

 2. Szczepan (zweryfikowany)

  Polecam bardzo praktyczny, a równocześnie, osobisty “przewodnik”. Zaskakująco ładna szata graficzna (prawie jak album) – zdjęcia dają pojęcie co i gdzie warto zobaczyć w rzeczywistości. Praktyczne rady, z których sam już skorzystałem i bardzo “swojska” narracja.

 3. Anna

  Książka Jacka to wspaniały przewodnik dla przybywających do Ameryki. Po jego przeczytaniu nie powinni mieć większych problemów w poruszaniu się po tym ogromnym kraju. Mieszkam tu już długo, a w Arizonie ponad 10 lat. Znam Amerykę dosyć dobrze. Poradnik Jacentego wzbogacił mnie o wiele zupełnie nowych i nieznanych mi szczegółów . Pisany jest lekko, jakby od niechcenia, ze sporą dawką dobrego humoru. Odpowiedzi na pytania są zwięzłe i konkretne. W jego książce zachwyciła mnie nie tylko treść, ale i fantastyczne zdjęcia, autorstwa… oczywiście Jacka . Poradnik ten polecam nie tylko wizytującym Amerykę ale i tu zasiedziałym Polakom. P.S. Może doczekamy się tłumaczenia go na język angielski?

 4. Patryk K

  Książka idealna dla ludzi raczkujących w temacie podróżowania jak i dla tych już bardziej doświadczonych. Największym problemem jest oderwanie się od lektury, gdyż wciąga niesamowicie! Książka mocno inspirująca. Z niecierpliwością czekam na kolejne! Pozdrawiam autora i życzę dalszych sukcesów

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Może spodoba się również…