Jak zdobyć Dziki Zachód – Jacek Joniec Jacenty
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_okladka
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_11
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_6
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_14
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_13
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_12
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_10
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_9
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_8
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_7
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_5
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_4
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_3
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_2
jak_zdobyc_dziki_zachod_jacek_joniec_jacenty_1
Full Screen

Jak zdobyć Dziki Zachód?

(8 opinii klienta)

39,95 

Poradnik dla osób pierwszy raz wyjeżdżających do Ameryki. Zapraszamy do zakupu!

Na stanie

Opis

Jak zdobyć Dziki Zachód?

Ostatnio kilku znajomych zwróciło się do mnie z prośbą o podzielenie się wiedzą na temat podróży do USA. „W sumie, to nie jest to głupi pomysł” – pomyślałem. Będę się starał trzymać konwencji “dziś pytanie – dziś odpowiedź”, czy też – mówiąc z angielska – “Frequently Asked Questions (FAQ)”.

Kochaniutcy, ruszamy!
Stany Zjednoczone to wielki kraj, więc trudno jest o nich mówić niebanalnie w kategoriach ogólnych. Na potrzeby podróżnicze Stany są najczęściej dzielone na trzy części: Wschód (East), Środkowy Zachód (Midwest) i Zachód (West). Najwięcej jest tu o Zachodzie, bo po pierwsze, mieszkam tu od kilkunastu lat, a po drugie, Zachód jest bezdyskusyjnie najciekawszy dla podróżników.

Jacek Joniec “Jacenty”: inżynier IT, podróżnik, instruktor harcerski, pilot, mąż i ojciec siedmiorga dzieci. Na stałe mieszka w Arizonie. Od 40 lat każdy weekend na innym kontynencie lub na swojskich górskich wycieczkach po Gorcach i Beskidach, gdzie zawsze wraca do swojego drugiego domu w Limanowej. To miejsce gdzie się urodził i skąd wyruszył w świat.

Informacje dodatkowe

Waga 0,45 kg
Wymiary 23 × 16,5 × 0,5 cm
Autor

Jacek Joniec "Jacenty"

ISBN

978-83-930787-3-8

Stron

100

Oprawa

Miękka klejona

Wnętrze

Kolor, offset 80 g

Pakowanie

Zafoliowana

8 opinii dla Jak zdobyć Dziki Zachód?

 1. P Jarmoliński

  Pierwszy „przewodnik” który z zainteresowaniem przeczytałem od pierwszej do ostatniej strony. Fajna konwencja pytanie – odpowiedź czasami krótsza czasami dłuższa, ale zawsze ciekawa i często nieoczywista. Ciekawy pomysł to odnośniki w kodach QR łączą analogową książkę z cyfrową codziennością.
  Jacentowe poczucie humoru, przemieszane z praktycznymi informacjami i Jego podróżniczym doświadczeniu daje poczucie jakby wszystko naprawdę było łatwe. Polecam szczególnie tym którzy jak ja chcieli by ale boją się.

 2. Szczepan (zweryfikowany)

  Polecam bardzo praktyczny, a równocześnie, osobisty „przewodnik”. Zaskakująco ładna szata graficzna (prawie jak album) – zdjęcia dają pojęcie co i gdzie warto zobaczyć w rzeczywistości. Praktyczne rady, z których sam już skorzystałem i bardzo „swojska” narracja.

 3. Anna

  Książka Jacka to wspaniały przewodnik dla przybywających do Ameryki. Po jego przeczytaniu nie powinni mieć większych problemów w poruszaniu się po tym ogromnym kraju. Mieszkam tu już długo, a w Arizonie ponad 10 lat. Znam Amerykę dosyć dobrze. Poradnik Jacentego wzbogacił mnie o wiele zupełnie nowych i nieznanych mi szczegółów . Pisany jest lekko, jakby od niechcenia, ze sporą dawką dobrego humoru. Odpowiedzi na pytania są zwięzłe i konkretne. W jego książce zachwyciła mnie nie tylko treść, ale i fantastyczne zdjęcia, autorstwa… oczywiście Jacka . Poradnik ten polecam nie tylko wizytującym Amerykę ale i tu zasiedziałym Polakom. P.S. Może doczekamy się tłumaczenia go na język angielski?

 4. Patryk K

  Książka idealna dla ludzi raczkujących w temacie podróżowania jak i dla tych już bardziej doświadczonych. Największym problemem jest oderwanie się od lektury, gdyż wciąga niesamowicie! Książka mocno inspirująca. Z niecierpliwością czekam na kolejne! Pozdrawiam autora i życzę dalszych sukcesów

 5. Agata

  Nietuzinkowy przewodnik, napisany niewątpliwie przez pasjonata, któremu nie straszny Dziki Zachód. Autor, niczym „najlepszy kumpel”, udziela czytelnikowi cennych rad oraz jasno i konkretnie odpowiada na wiele pytań. Zdjęcia działają na wyobraźnię i robią wrażenie. Po przeczytaniu nie pozostaje nic innego, jak tylko sie pakować, ruszać w drogę i zdobywać:).
  Kawał dobrej roboty. Szczerze polecam. Mam nadzieję, że cdn. 🙂

 6. Urszula

  Książka Jacka to nie tylko poradnik dla planujących podróż do USA, to dużo więcej: kopalnia ciekawych informacji, osobistych rad odnośnie podróżowania do Ameryki i po niej, jak również realiów życia tam. Czyta się ją bardzo szybko, oderwać się trudno, w krótkim czasie można się wiele dowiedzieć. A wszystko w przejrzystej formie (pytanie – odpowiedź), w lekkim i dowcipnym stylu. Widać, że Jacek to podróżnik-pasjonat, praktyk znający się na rzeczy i umiejący zarażać swoją pasją innych. Wspaniale, że Autor zechciał się z nami podzielić wiedzą i doświadczeniem. Całość dopełniają zdjęcia, oddające piękno krajobrazów jak również zamiłowania autora, także do fotografii. Serdecznie gratuluję pomysłu i wykonania! A poradnik oczywiście gorąco POLECAM!!!

 7. Barbara Ufir (zweryfikowany)

  Książkę przeczytałam w drodze powrotnej z czwartej wyprawy do Jacka i Michasi. Znalazłam tam rady, które pomagały mi w każdej z nich!(nie przypuszczałam, że złożą się na książkę:). A niesamowite zdjęcia pozwoliły na wzruszenia (patrząc na te miejsca, które poznałam z Jackiem i Michasią) i kolejne marzenia, żeby zobaczyć te nowe widoki na własne oczy! Polecam bardzo!!!!

 8. Renata (zweryfikowany)

  Po przeczytaniu książki czułam się jakbym sama zwiedziła USA. Tak też można „podróżować”. Twoje wyprawy są bardzo inspirujące. Teraz może Machu Picchu. Czekam na kolejną książkę i polecam tę-nie tylko tym, którzy wybierają się do Stanów Zjednoczonych. Pozdrowiam.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…