odnaleziony-ebook-f
odnaleziony_002
odnaleziony_003
odnaleziony_005
odnaleziony_006
odnaleziony_007
odnaleziony_008
odnaleziony_100
odnaleziony_101
odnaleziony_102
odnaleziony_103
odnaleziony_107
odnaleziony_108
odnaleziony_124
odnaleziony_127
Full Screen

ODNALEZIONY SENS ebook

(1 opinia klienta)

29,95 

Opowieść o działaniu dr Wandy Półtawskiej. Nauczanie papieża Jana Pawła II w praktyce. Praca nad książką trwała 10 lat. Zapraszamy do zakupu ebooka!

Na stanie

Opis

Dzięki dr Wandzie Półtawskiej odnalazłem sens, że życie ludzkie osiąga swój największy wymiar, gdy bezinteresownie pomaga się drugiemu człowiekowi. To największy skarb, jaki może człowiek w swoim życiu zgromadzić.  I jeszcze… z wielu słów dr Półtawskiej najbardziej zapadły mi w pamięć te, że ekonomia boża jest inna od tej ludzkiej i że ten, który traci, w bożych oczach może zyskiwać.
Paweł Zastrzeżyński

***

Spotkania z ludźmi to jest mój zawód, od początku moich studiów, od 1945 roku zajmowałam się i zajmuję się ludźmi. Jest to moją pasją i moim zawodem. Poznaję ludzi i przyjaźnię się z ludźmi. Każde życie ludzkie jest szeregiem spotkań niby przypadkowych, a ksiądz Karol Wojtyła twierdził, że nie ma spotkań przypadkowych, ale są „dary z nieba”, dar człowieka, dar przyjaźni.
W każdym okresie życia spotykamy ludzi i możemy wybierać ludzi, z którymi chcemy się spotkać, zbliżyć i równocześnie dostajemy ludzi jako zadanie. Ksiądz Karol Wojtyła używał pojęcia „zawierzenie”. Pan Bóg stawia przed tobą jakiegoś człowieka jako zadanie, zawierza los tego kogoś temu wybranemu.
Wanda Półtawska

Odnaleziony sens - Prezydent RPWanda Półtawska. Odnaleziony sens

Wanda Półtawska. Odnaleziony sens

Informacje dodatkowe

Autor

Paweł Zastrzeżyński

ISBN

978-83-930787-6-9

Format pliku

epub

Wielkość pliku

4,87 MB

1 opinia dla ODNALEZIONY SENS ebook

  1. Paweł Zastrzeżyński

    Zapraszam do zakupu

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…