ODNALEZIONY – Paweł Zastrzeżyński
odnaleziony_002
odnaleziony_003
odnaleziony_005
odnaleziony_006
odnaleziony_007
odnaleziony_008
odnaleziony_100
odnaleziony_101
odnaleziony_102
odnaleziony_103
odnaleziony_107
odnaleziony_108
odnaleziony_124
odnaleziony_127
odnaleziony-druk
Full Screen

ODNALEZIONY SENS

(2 opinie klienta)

49,95 

Opowieść o działaniu dr Wandy Półtawskiej. Nauczanie papieża Jana Pawła II w praktyce. Praca nad książką trwała 10 lat. Zapraszamy do zakupu!

Na stanie

Opis

Dzięki dr Wandzie Półtawskiej odnalazłem sens, że życie ludzkie osiąga swój największy wymiar, gdy bezinteresownie pomaga się drugiemu człowiekowi. To największy skarb, jaki może człowiek w swoim życiu zgromadzić.  I jeszcze… z wielu słów dr Półtawskiej najbardziej zapadły mi w pamięć te, że ekonomia boża jest inna od tej ludzkiej i że ten, który traci, w bożych oczach może zyskiwać.
Paweł Zastrzeżyński

***

Spotkania z ludźmi to jest mój zawód, od początku moich studiów, od 1945 roku zajmowałam się i zajmuję się ludźmi. Jest to moją pasją i moim zawodem. Poznaję ludzi i przyjaźnię się z ludźmi. Każde życie ludzkie jest szeregiem spotkań niby przypadkowych, a ksiądz Karol Wojtyła twierdził, że nie ma spotkań przypadkowych, ale są „dary z nieba”, dar człowieka, dar przyjaźni.
W każdym okresie życia spotykamy ludzi i możemy wybierać ludzi, z którymi chcemy się spotkać, zbliżyć i równocześnie dostajemy ludzi jako zadanie. Ksiądz Karol Wojtyła używał pojęcia „zawierzenie”. Pan Bóg stawia przed tobą jakiegoś człowieka jako zadanie, zawierza los tego kogoś temu wybranemu.
Wanda Półtawska

Odnaleziony sens

Odnaleziony sens - Prezydent RPWanda Półtawska. Odnaleziony sens

Wanda Półtawska. Odnaleziony sens

Paweł Zastrzeżyński (49 lat) – reżyser filmowy, scenarzysta, producent, publicysta. Autor książek ORMO Limanowa, ODNALEZIONY o działaniu dr Wandy Półtawskiej. Film i książka JEDEN POKÓJ o dr Wandzie Półtawskiej, wyprodukowany niezależnie, sprzedany w nakładzie ponad 20 000 szt. Ukończył szkołę reżyserii Andrzeja Wajdy. Współpracownik prof. Grzegorza Królikiewicza. Współorganizator sztabu akcji Deklaracji Wiary. Inicjator nadania dr Wandzie Półtawskiej tytułu honorowego obywatela miasta Limanowa, oraz odznaczenia Orderu Orła Białego. Jako publicysta opublikował przeszło 500 tekstów, m.in. autor Hołdu dla Beaty Szydło oraz listu otwartego do Premier w sprawie ograniczenia YouTube. W 2018 r. zainicjował na nowo dyskusję wokół DEKLARACJI WIARY, publicznie ujawnił, że jej sygnatariuszem był Minister Zdrowia prof. Łukasz Szumowski. Jako pierwszy poinformował opinię publiczną o patologicznych zjawiskach na YouTubowych streamach. Inicjator naprawy Państwowego Instytutu Sztuki Filmowej (PISF). Upowszechnił informację na temat limanowskiej katowni UB. Doprowadził do wstrzymania jej wyburzenia i wpisania do Rejestru Zabytków. Pośrednio doprowadził do odkrycia faktu, że za kradzieżą korony Matki Boskiej Limanowskiej stało SB. Obecnie pracuje nad filmem fabularnym WYSPA W o życiu dr Wandy Półtawskiej i Karola Wojtyły oraz nad kolejną książką pt. ŚWIATŁO LATARNI dotyczącą genezy powstania PISF w odniesieniu do środowiska filmowego uwikłanego w struktury Służby Bezpieczeństwa w PRL. Jak również nad książką PAŁACYK POD PSZCZÓŁKĄ, historia limanowskiej katowni UB. Motto życiowe: „w twórczości nie idę na żaden kompromis”.

Informacje dodatkowe

Waga 0,45 kg
Wymiary 23 × 16,5 × 2 cm
Autor

Paweł Zastrzeżyński

ISBN

978-83-930787-4-5

Stron

244

Oprawa

Miękka ze skrzydełkami

Wnętrze

Czarno-białe, offset 80 g, 18 stron kolorowych ze zdjęciami.

Pakowanie

Zafoliowana

2 opinie dla ODNALEZIONY SENS

  1. Paweł Zastrzeżyński

    Zapraszam do zakupu.

  2. Wartosciowa ksiazka

    Wartosciowa ksiazka i bardzo na czasie. Prawdziwa opowiesc o wyjatkowych ludziach.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *